Paslaugos

Norite, kad Jūsų šventės vieta būtų išskirtinė? Kreipkitės! :) Mes papuošime Jūsų šventės vietą pagal Jūsų pageidavimus. Darome balionų girliandas, helio balionų puokštes, šaltu oru pustų balionų puokštes... Dekoruojame automobilius.. Daugiau mūsų nuotraukų galite pamatyti paspaude aukščiau esančią skilti "Paslaugos" arba atvyke pas mus į ofisą. :)

  • Automobilių dekoravimas

    Norite, kad Jūsų automobilis šventės dieną būtų išskirtinis, kad net praeiviai žvilgsniu palydėtų... Ir šį rūpestį patikėkite mums. Dekoruosime Jūsų automobilį kaspinais, balionais, dirbtinėmis gėlėmis... O Jums palinkėsime geros šventės ir gero kelio! :) Automobilių puošimas nuo 50 litų ir daugiau, viskas priklauso nuo Jūsų galimybių ir norų. :)

  • Salių dekoravimas

    Pasiruošti vestuvių šventei – tikras kūrybiškumo išbandymas. Reikia nemažai įdėti ir laiko, ir pastangų, kad Jūsų šventė būtų nepakartojama. Palikite šiuos rūpesčius mums. Jūsų pageidavimu arba mūsų profesionalių darbuotojų nuožiūra sukursime jaukią šventės atmosferą, papuošime Jūsų šventės vietą... :)

Kontaktai

+370 523 15128

info@dilada.lt